Pasākumi

KAS IR NĀMAHATA?

Nāmahata ir dievkalpojums, kurā godinām Dieva Augstāko Personību draudzīgā mājas atmosfērā, slavinot Kunga Svētos vārdus ar kīrtanu, godinot Viņu mūrti veidolos, lasot un apspriežot Svētos rakstus un baudot kopīgu veģetāru mielastu, kas piedāvāts Dievam – prasādu, tādējādi palīdzot viens otram garīgi pilnveidoties.
***
Kungs Čaitanja Mahāprabhu prognozēja, ka Svētā vārda daudzināšana izplatīsies pa visu planētu, katrā pilsētā un ciemā. Protams, katru pilsētu un ciemu veido ģimenes, un ir cerība, ka ģimenes veidos savas mājas ne tikai kā mājas, bet gan kā āšramus, kur tām būs altāris, kur godināt Kungu Viņa dažādajos mūrti veidolos. Vissvarīgākais ir, lai ģimenes locekļi kopīgi daudzina Svētos vārdus, piedāvā visu savu ēdienu un ielūdz savus draugus un kaimiņus pievienoties baudīt prasādu. Viņi arī ievērotu visas svētās dienas un lasītu Svētos rakstus, kurus atzinuši sampradājas āčārjas. 

***
Šajā vienkāršajā veidā dalībnieki var sasniegt garīgās ekstāzes augstākos līmeņus, neizejot no mājām, neveicot smagas askēzes un komplicētas ziedošanas. Šī vienkāršā formula ir neiedomājama Šrī Čaitanjas Mahāprabhu žēlastība, ko Viņš mums ir devis šajā laikmetā.
***

TUVĀKIE PASĀKUMI

07.03.2020. Nāmahata Ķeipenē
22.02.2020. Nāmahata Madonā
01.02.2020. Nāmahata Ķeipenē
25.01.2020. Nāmahata Ķeipenē

(Ja arī Jūs organizējat kādu vaišnavu pasākumu un vēlaties, lai citi par to uzzina, esat mīļi aicināti dalīties ar informāciju, nosūtot to uz  e-pastu gaurananda108@gmail.com)

2016.-2019.gada pasākumi