07.03.2020. Nāmahata Ķeipenē

07.03.2020. Nāmahata Ķeipenē pie Gaurānandas dāsas un Džitēndrija-līlas dēvī dāsī! 

Pasākuma programma: 10.00 – 11.00 Sanākšana
Programmā paredzēta biedrošanās ar bhaktām, lekcija, kīrtana un prasādas baudīšana.

Šajā reizē notiks arī Čaitatanjas Čandras Čarana Prabhu vjāsa-pūdža (dzimšanas dienas svinības)!

maxresdefault.jpg

Dziedāsim, biedrosimies un centīsimies iepriecināt Kungu Krišnu un Viņa mīļoto Rādhārānī!

Ja ir vēlēšanās, līdzi var ņemt kādu veģetāru našķi (bez gaļas, zivīm, olām, ķiplokiem, sīpoliem, rauga, želatīna, kakao).

(Piedalīšanās par brīvu.)

 Ja kādam vajadzīgas ceļa norādes, vērsties pie Gaurānandas dāsas, tel.:29112333
* Lūgums informēt par ierašanos, lai saimniece var saplānot mielastu!

tel.: 29112333 – Gaurānanda dāsa (gaurananda108@gmail.com)

Iedvesmai!

Ja nebūtu ne saules, ne mēness, kā varētu kaut kas notikt šajā pasaulē? Ja nebūtu sādhu un Guru, kā varētu notikt krišna-samsāra darbības? Kā te varētu būt šradha? Kā te varētu būt bhakti, sēva? Sevis uzticēšana, mīlestība, mīlestības pilna kalpošana, jebkas – tas viss pastāv viņu klātbūtnes dēļ. Jo viņi ir Krišnas prasāda, viņi ir Krišnas žēlastības iemiesojums, krišna-kripā šrī-mūrti. Saņemt sādhu-guru, tas nozīmē saņemt Krišnas žēlastību.
– Šrī Šrīmad Gour Govinda Svāmī,Sietla, 18.05.1993

Tie, kas ir pieķērušies materiālajai pasaulei, materiāliem sekotājiem un sievietēm, tie ir laghu (vieglprātīgi), viņi nav guru. Guru nozīmē tikai pieķeršanos Krišnam. Tas ir guru. Guru ir tas, kurš ir sasniedzis Krišnu, kurš ir ieradies te, lai aizvestu citus pie Krišnas.
– Šrī Šrīmad Gour Govinda Svāmī,Sietla, 18.05.1993.

Guru – tas nozīmē brīnišķīgi žēlsirdīgs. Jā, brīnišķīgi augstsirdīgs un brīnišķīgi dāsns. Viņš ir ļoti, ļoti žēlsirdīgs pret šīm kritušajām dvēselēm, nomocītajām džīvām. Viņš te ir atnācis, viņš te ir nolaidies, lai dāvātu jums Krišnu, jo sasniegt Krišnu – tas ir šīs ārkārtīgi retās cilvēciskās formas dzīves mērķis. Jā. Ir laimīgs tas, kurš satiek tādu personu, tādu guru, sad-guru; tā ir bhagjavandžīva. Guru ir krišna-prēšthadžana, ļoti tuvs Kunga Krišnas sabiedrotais un viņš ir ieradies te, lai dāvātu jums Krišnu, ja jūs vēlaties Krišnu.
– Šrī Šrīmad Gour Govinda Svāmī,Sietla, 18.08.1993.